skip to Main Content

از بزرگترین چالش تا بهترین انتخاب خرید آنلاین کت و شلوار

دانستنی‌ها, سبک پوشیدن

زمان مطالعه 5 دقیقه


سفارش آنلاین کت و شلوار برای اشخاصی که زمان کافی برای گشتن در فروشگاه های مختلف را ندارند و یا به دنبال یک کت و شلوار متفاوت و جذاب  می‌گردند، راه حل خوبی است. کت و شلوار برای آقایان از جمله لباس هایی است که همیشه باید در کمدشان حاضر و آماده باشد، البته خیلی مهم است که کت و شلوار درست اندازه‌ی شما باشد و کاملا شما را جذابتر نشان دهد…
خرید آنلاین کت و شلوار یکی از آن خریدهای کاملا تخصصی وقلق دار است. اگر سر آستین کت کمی کوتاه باشد یا کت به تن زیادی جذب باشد و یا اینکه سر شانه‌های کت خیلی آزاد باشد و به خوبی بر تنتان ننشیند، احتمالا این فکر را می‌کنید که پول خود را دور ریخته‌اید.
نتیجه خرید آنلاین لباس آن هم از نوع  کت و شلوار با در نظر داشتن چند نکته ساده می تواند بهتر از خرید از پاساژ به صورت حضوری باشد. قدم اول: اندازه های دقیق اندامتان را بدانید.
البته موارد دیگری هم هست که باید قبل از خرید آنلاین آنها را بدانید.

اندازه‌های دقیق خود را بدانید
دانستن اندازه‌ها یک نکته بسیار مهم و حیاتی برای خرید کت و شلوار به صورت آنلاین است. اینکه چند سانتیمتری در اندازه‌گیری‌ خطا داشته باشید، می‌تواند باعث خرید یک کت کوچک و یا یک شلوار گشاد شود. کت و شلوار شما می بایست درست مانند یک دستکش سایزتان باشد، یعنی نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.
راحت ترین راه برای اندازه گیری دقیق و خرید آنلاین این است که، یک خیاط سایز دقیق شما را بگیرد. با این راه شما اطمینان خواهید داشت که سایزتان کاملا دقیق است و متوجه می شوید باید به سراغ چه مدل کت و شلواری بروید. به طور مثال اگر شما چهار شانه هستید و شانه هایتان نسبت به کمرتان پهن‌تر است، کت مردانه با برش اسلیم برای شما مناسب نخواهد بود .
اما اگر هیچ خیاطی در دسترس شما نیست، می‌توانید خودتان سایزتان را اندازه گیری کنید. فقط کافی است کمی توجه و دقت داشته باشید. البته بهتر است هر چند مدت یکبار اندازه‌ها را دوباره چک کنید.

کت و شلوارتان را با برش درست انتخاب کنید
آیا کت و شلوار مناسب شما باید برشِ فیت اسلیم و یا جذب داشته باشد یا خرید یک کت و شلوار با برش معمولی برای شما مناسب تر است؟ در واقع بهتر است ابتدا به یک فروشگاه اینترنتی لباس مراجعه کنید که به صورت دقیق برش های  کت و شلوار را نوشته باشد و بدانید تفاوت انواع برش ها در چیست؟
برش فیت اسلیم یا جذب برای کت و شلوار در واقع یک استایل مدرن را ایجاد می‌کند.
کت و شلوار با برش معمولی، به نوعی استایلی کلاسیک است و برای آقایان در هر سن و هر موقعیتی می‌تواند متناسب و جذاب باشد.
به یاد داشته باشید برای اینکه کت و شلوار با برش فیت اسلیم برای شما مناسب باشد نباید اندام پر یا چاقی داشته باشید.
اگر بدن ورزشکاری دارید و نیز شانه های پهنی دارید بهتر است کت و شلوار با برش معمولی بپوشید.
ضمنا میتوانید بجای خرید کت و شلوار سِت، یک کت تک را با یکی از شلوار های مردانه ای که با آن از نظر رنگ و برش هماهنگ است، سِت کنید و استایل خاص و جذاب برای خودتان را داشته باشید.

قوانین پس دادن یا تعویض کالا را بدانید
سایزبندی برای همه برندهای کت و شلوار و البته در تمام فروشگاه های اینترنتی واحد نیست. بنابراین تنها به سایز اسمال، مدیوم یا لارج روی لباس و سایت تکیه نکنید و حتما راهنمای سایز و اندازه ها را بررسی کنید.
یکی از مهم‌ترین نکات این است که پیش از خرید قوانین و مقررات تعویض یا پس دادن خرید را روی سایت خرید آنلاین بخوانید و چک کنید.
برخی از سایت‌ها مقررات صفت و سختی دارند که ممکن است باعث دردسر شما بشود اما بعضی فروشگاه های آنلاین دیگر مقررات راحت تری را برای پس دادن یا عوض کردن کالا در نظر گرفته دارند.

چه جنسی برای کت و شلوار بهتره؟
گرچه دانستن جنس پارچه کت و شلوار در خرید حضوری از فروشگاه ها هم اهمیت زیادی دارد، اما معمولا هنگام خرید از فروشگاه می‌توانید جنس پارچه کت و شلوار را لمس کنید و تقریبا از نوع  آن باخبر شوید، اما این امر در خرید آنلاین امکان پذیر نیست، ضمن اینکه ممکن است در عکس از کت و شلوار همه چیز در رابطه با نوع پارچه و براق بودن آن برای شما مشخص نباشد.

نکاتی درباره کت و شلوار با جنس کتان
مثبت: وزن کم و مناسب فصل گرما
مثبت: احساس بافتی نرم در عین حال ظاهر و جنسی با دوام
منفی: خیلی راحت چروک می‌شود
منفی: فقط برای فصل گرما مناسب است

نکاتی درباره کت و شلوار با جنس نخی
مثبت: امکان تنفس و گردش هوا که هم برای فصول گرم و سرد مناسب است
مثبت: پارچه محکم و مقاوم در عین حال قیمت مناسب
منفی: خیلی راحت چروک می‌شود.

نکاتی درباره کت و شلوار با جنس پارچه پلی استر
مثبت: تنوع بالا در دوخت و مدل و قیمت ارزان
منفی: امکان تنفس و گردش هوا در پارچه وجود ندارد
منفی: ظاهر نامناسب در بین انواع مختلف کت و شلوار مردانه

نکاتی درباره کت و شلوار با جنس سیلک
مثبت: جنسی نرم در  کنار راحتی
مثبت: امکان تنفس در پارچه
مثبت: کمک به خنک نگه داشتن بدن در فصل گرما و گرم کردن در فصل سرما
منفی: گران قیمت بودن

خرید آنلاین کت و شلوار خوش دوخت و برش
شاید گاهی نخواهید با خرید آنلاین، آن هم کت و شلوار ریسک کنید. حتی اگر آن کت و شلوار در فروشگاه آنلاین بسیار جذاب و شیک جلوه دهد؛ احتمالا ترجیح می دهید کت و شلوار خوش برش و لوکسی را از یک فروشگاه برای خودتان خریداری کنید، اما زمان کافی برای گشتن در فروشگاه‌های مختلف در جاهای مختلف شهر را ندارید، هنوز هم سفارش آنلاین کت و شلوار برای شما یک راه حل خوب می‌تواند باشد.مخصوصا اگر کت شلوار فقط و فقط مختص اندام و اندازه های شما دوخته شود
فروشگاه آنلاین دوک من مجموعه‌ای از پارچه های شیک را در اختیار شما قرار داده است که بتوانید پارچه ای لوکس و خوش برش را آن هم به صورت آنلاین خریداری کنید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top