skip to Main Content

7 پیشنهاد به آقایان برای ست کردن کت و شلوار

سبک پوشیدن

زمان مطالعه 3 دقیقه

کت و شلوار مردانه تنها مختص جلسه های جدی و رسمی نیست. با ایجاد کمی تنوع می‌توان آن را در موقعیت‌های متفاوت و تاثیرگذاری استفاده کرد.

یقه اسکی و فصل سرما
با فرا رسیدن موج هوای سرد در فصل پاییز و زمستان، زمان خرید پلیور و تک پوش های آستین بلند یا بیرون آوردن آنها از گنجه می‌رسد. اگر تصمیم دارید با پوشیدن کت و شلوار مردانه به همراه لباس‌های زمستانی، روی دیگران تاثیر بگذارید و از نظر آنها فرد موفق و تیزهوشی برسید، پوشیدن بلوز یقه اسکی به همراه کت و شلوارتان را فراموش نکنید.

اسپرت اش کنید.
شهامت و اراده ورزشکارها را تشویق می‌کنید؟ از تجربه‌ کردن استایل جدید خوش‌تان می‌آید؟ یک بلوز بافت با یقه زیپ‌دار یا تک پوش سه دکمه را با کت و شلوار بپوشید و یک سِت نیمه ورزشی خلق کنید. اما حتما به یاد داشته باشید بلوز یا تک پوش شما باید ساده و تک رنگ باشد؛ و در انتها بهتراست یک جفت کتانی سفید را به این ست اضافه کنید.

خوشتیپ به مهمانی برو
برای مجالس نیمه رسمی یک ست ساده اما تاثیرگذار خلق کنید. یک تی شرت تکرنگ و ساده مردانه را با کت و شلوار استفاده کنید؛ در آخر یک جفت کفش رسمی یا حتی کتانی ساده را اضافه کنید. بهتر است همراه کت و شلوار مشکی را با تی شرت سفید سِت کنید و با کت و شلوار مردانه طوسی رنگ، تی شرت مشکی بپوشید.

بوت مردانه یادت نره!
درسته که اکثر مدهای  بهار و تابستان از نیم بوت‌ها دل نکنده اند، اما با آغاز بارندگی و سرما فصل واقعی پوشیدن این استایل کفش مردانه شروع می‌شود. تفاوتی ندارد  به همراه کت و شلوار مردانه‌ تک پوش استفاده می کنید یا بلوز؛ پوشیدن یک جفت نیم بوت تک رنگ و ساده مردانه استایلی جذاب را برایتان می‌سازد.

مشکی بر مشکی
استفاده از یک ست یکسره مشکی، ریسک زیادی دارد، اما نه زمانی که بدانید چه نکاتی را باید رعایت کنید:
کت و شلوار مردانه شما باید در یک طیف از مشکی باشد و مثلا شلوار روشن‌تر از کت نباشد.
پیشنهاد می کنیم رنگ پلیور، پیراهن یا هر لباس دیگری با کت و شلوار مردانه ست می کنید، روشن‌تر یا تیره‌تر از رنگ کت و شلوار باشد.
پوشیدن بلوز یا پیراهن‌های مشکی با طرح‌های سفید، نقره‌ای یا طوسی می‌تواند ست خوبی باشد.

قرض بگیرید
اگر چند دست کت و شلوار با رنگ های مختلف دارید کت و یا شلوار با رنگ های مختلف را کنار هم قرار دهید. معمولا با این کار، به طرز عجبی سِت خوبی به دست می‌آورید. مثلا رنگ‌های طوسی و سرمه‌ای، خاکی و مشکی را با هم سِت کنید. یادتان باشد اگر کت‌تان طرح‌دار بود، پیشنهاد می شود با آن شلواری ساده بپوشید.

گاهی کت را کنار بگذارید
استفاده از ژاکت زیپ‌دار،بارانی، پالتو و یا کاپشن ساده با شلوار پارچه ای مردانه‌ که ممکن است از ست کت و شلوار مردانه بازمانده، سِت خوبی است. مخصوصا مواقعی که میان رنگ‌ها ترکیب متناسب ایجاد کرده باشید.

امیدواریم این مطلب براتون کاربردی باشد و بتوانید از این به بعد استایل های متفاوت تری برای خودتان بسازید.
اگر راه های دیگری را برای ست کت و شلوارتان امتحان کرده اید،حتما برامون بنویسید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top