skip to Main Content

7 باید و نباید در استایل مردانه

سبک پوشیدن

زمان مطالعه 3 دقیقه

اگر دوست دارید جزو آدم هایی باشید که به خوش لباسی و خوش استایلی معروفند مطلب امروز رو دنبال کنید و سعی کنید نکاتش رو در استایل شخصیتون بگنجانید.

لباس متناسب با اندازه خود بپوشید :

یکی از مهم ‎ترین کارهایی که به کمک آن می‌توانید در استایل خود تغییر به وجود آوردید این موضوع  است که مطمئن شوید لباس هایتان دقیقا اندازه تان باشند.نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.

بیشتر آقایان لباس‌هایی می‌پوشند که بیش از اندازه برایشان بزرگ است. پس مطمئن شوید،چیزی که می‌پوشید، تا جایی که ممکن است با قالب بدن شما هماهنگ باشد.

اندازه نامناسب، یک مشکل فراگیر در بین آقایان است.

استایل مردانه

ساده لباس بپوشید.

بیشتر از سه دست جواهر یا بیشتر از سه رنگ مختلف در ترکیب لباس های خود استفاده نکنید.

از پوشیدن تی‌ شرت‌ های یقه‌دار لذت ببرید و یا از افرادی الهام بگیرید که مفهوم کاملا متفاوتی از لباس‌های غیررسمی دارند

به لباس‌هایی که استایل شما را تکمیل می‌کنند توجه کنید

برخی از ژاکت‌ها  و لباس ها بیش از اندازه شما را چاق یا لاغر نشان می‌دهند. یکی از قوانین پوشیدن لباس این است که نیمه بالایی و پایینی لباس شما باید با هماهنگی داشته باشند.به طور مثال اگر یک ژاکت بزرگ و گشاد مثل لباس ماهیگیری پوشیده‌اید، نیمه پایینی استایل شما نیز باید به همین شکل باشد. یک ژاکت گشاد را با یک شلوار شیک و زیبای ابریشمی-پشمی نپوشید.در عوض، آن را با لباسی بپوشید که راحت و غیررسمی باشد مثل شلوار جین. 

هیچ وقت قدرت جزئیات را دست کم نگیرید

آخرین چیزی که همیشه به آن توجه می‌شود، معمولا اولین چیزی است که دیگران متوجه آن خواهند شد پس به جزئیات اهمیت دهید به جای اینکه فقط به قسمت‌های اصلی استایل خود توجه کنید. “جزئیات” می‌توانند شامل یک شال گردن، یک دستمال جیبی ظریف، یا شکل گره زدن کراوات شما باشد 

به ریش خود رسیدگی کنید:

حتی اگر بهترین استایل را هم داشته باشید ، داشتن یک ریش نامرتب می‌تواند خیلی استایل شما را زیر سوال  ببرد.      سعی کنید با استفاده از یک ماشین‌تراش مناسب، شکل خوبی به ریش خود بدهید

پارچه‌های با کیفیت را انتخاب کنید:

کیفیت پارچه هم به اندازه خیاط اهمیت دارد، لطفا به خاطر پارچه‌هایی که ارزان‎تر هستند اما زیاد دوام نمی‌آورند، خساست به خرج ندهید.

«کیفیت، کلید اصلی» لباس شما  است. همچنین بهتر است  بدانید که سلیقه شخصی شما می‌تواند به خیاط شما برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان، کمک کند.

راحتی خود را در نظر بگیرید

مساله اصلی این است که شما احساس راحتی کنید، گاهی اوقات ممکن است بخواهید لباسی بپوشید که تنگ باشد یا یک روز دیگر دوست دارید لباس گشادتری بپوشید.

پارچه ‎های شُل و لخت ممکن است در برخی موارد بهتر باشند. پارچه‎ هایی که از ساختار بیشتری برخوردار باشند می‌توانند تن خور بهتری داشته باشند. و در آخر بهتر است بدانید که شلوارهای راسته معمولا به بیشتر افراد می‌آید. 

در بلاگ های بعدی حتما به نکات تکمیلی در مورد جذاب تر شدن استایل شما میپردازیم.

This Post Has 0 Comments

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top